Ahmet Akın’dan Başkan Tarhan’a ziyaret

Ahmet Akın’dan Başkan Tarhan’a ziyaret

Ahmet Akın’dan Başkan Tarhan’a ziyaret

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Av. Alpay Antmen, ilçe başkanları ve partilileri Mezitli Belediyesinde ağırladı. Belediye binasını dolaşarak çalışanlardan bilgi alan Akın, Mezitli’de gördüklerinden son derece etkilendiğini dile getirdi.

Başkan Tarhan’dan Kent İçi Tarım Projesi, kent merkezinin ağaçlandırılması, ışıklı gelir-gider panosu, Mezitli Halk Kart, Halk Masası gibi farklı birimlerde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Akın, sosyal demokrat anlayışın hizmette ne kadar önemli olduğunu dile getirdi. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın yüksek bir öngörüyle daha şimdilerde konuşulmaya başlanan konularda yıllarca önce adım attığına vurgu yapan Ahmet Akın, “Başkanımız büyük bir sosyal demokrasi örneği yapıyor. Çalışmaları ve vizyonerliği ile projelerini ortaya koyuyor. Mesela yeşil dönüşüm konusunda çok başarılı çalışmalarını inceledik. Şimdilerde daha yeni yeni konuşulan iklim değişikliği konusunda 2015’te imzasını atmış. Çevre hassasiyeti yüksek ve kent bilinciyle çalışmalarına devam ediyor. Bize de teşekkür etmek düşüyor. Misafirperverliği ve güzler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Teşekkür ederim” dedi.

Başkan Tarhan, Mezitli Belediyesini ziyaret eden Akın’a Mezitli Soli Pompeiopolis Antik Kentinin resmedildiği anı tabağı hediye etti.