FEN İŞLERİ EKİPLERİ AKDENİZİN HER YANINA HİZMET VERİYOR

FEN İŞLERİ EKİPLERİ AKDENİZİN HER YANINA HİZMET VERİYOR

FEN İŞLERİ EKİPLERİ AKDENİZİN HER YANINA HİZMET VERİYOR

Akdeniz Belediyesi’nin, mahallelerde yeni yol açma, kilit taşı ve kaldırım karo tamiratı, parklarda bulunan bank ve kamelyalar ile cami ve muhtarlık binalarını yenileme ve boyama çalışmaları aralıksız sürüyor.

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, belirledikleri plan ve program çerçevesinde, uzak-yakın ayırımı yapmadan ihtiyaç duyan tüm mahallelere hizmet vermeye, bir yandan vatandaşların gündelik yaşamını kolaylaştırırken, ilçeyi de güzelleştirmeye devam ediyor.

İmar yolu için dolgu çekildi, yıkılan kaçak yapının kalıntıları toplandı

İş makineleri yardımıyla Evci Mahallesi’nde yeni imar yolu açılması için dolgu çekimi yapan fen işleri ekipleri, Yeni Mahalle ve Nusratiye mahallelerinin de muhtelif sokaklarında kilit taşı ve kaldırım karo tamiratı yaptı. Tırmıl Sanayi Sitesi yanında yapılan kaçak bir yapının yıkımını da iş makineleri yardımıyla gerçekleştiren ekipler, burada moloz taşıma ve demir kesim işlerini de gerçekleştirdi.

Muhtarlar ve vatandaşların talep ve şikâyetleri gideriliyor

Yanpar Mahalle Meydanı ile Hebilli Mahallesi kamelya yerinin düzenlemesi için beton döken fen işleri ekipleri, İhsaniye Mahallesi Kuyucuoğlu Parkı ile Güneş Mahalle Evi çevresinde bulunan parkın bank, kamelya ve demir aksamlarını boyadı.

Belirledikleri plan ve program kapsamında, mahalle muhtarları ve vatandaşlardan gelen talepleri yerine getirerek mahallelerin ihtiyaçlarını karşılayan, ekipler, Nusratiye Mahallesi Dernek Cami’si ile İhsaniye Mahallesi Muhtarlık binasında da boya çalışması yaptı.