MERSİN'DE GECE SAATLERİNDE YANGIN VE PATLAMA

Muhtarlık binası alevlere teslim oldu.

MERSİN'DE GECE SAATLERİNDE YANGIN VE PATLAMA

Mersin’de gece saatlerinde çıkan yangında mahalle muhtarlığı kullanılamaz hale geldi.

Yangın, gece saatlerinde Toroslar ilçesinde meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir sebeple başlayan yangın, Hüseyin Okan Merzeci mahalle muhtarlığı binasını sardı. Alevleri görenlerin ihbarı üzerine bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın sırasında patlamalar da meydana geldi. Mahalle muhtarlığı ise kullanılamayacak derecede zarar gördü.

Mahalle muhtarı Aziz Filiz yaptığı açıklamada, ‘’ Sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı Mehmetçik Parkı’nda muhtarlığımızın da bulunduğu bina yanarak kullanılmaz duruma gelmiştir. Olaya kısa sürede müdahale eden itfaiye müdürlüğüne, emniyet güçlerimize, Toroslar Belediyemize, mahalle sakinlerime teşekkür ederim. Tüm mahalleme geçmiş olsun’’ dedi.

Üzücü haber sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, ‘’ Bilinmeyen bir sebeple çıkan yangın nedeniyle Hüseyin Okan Merzeci Mahahalle Muhtarlık binası kullanılamaz hale geldi. Hüseyin Okan Merzeci Mahahalle Muhtarımız Sn Aziz Filiz Bey’e ve tüm mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim değerli hemşerilerimi ve aziz milletimizi tüm afetlerden korusun’’ dedi.

İŞTE OLAY ANININ VİDEOSU! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...