Mersin Yenişehir Gençlerbirliği İzmir Yolcusu
Mersin Yenişehir Gençlerbirliği İzmir Yolcusu
![Mersin Yenişehir Gençlerbirliği İzmir Yolcusu](https://mersaderhaber.com/uploads/images/image_750x_6450fbd858cf8.jpg)
Yenişehir Gençlerbirliği İzmir yolcusu
Bu sene İzmir de düzenlenecek olan Türkiye Voleybol müsabakalarında Mersinimizi temsil etmeye, Mersin Yenişehir Gençlerbirliği küçük kız voleybol takımı hak kazandı.
28-29-30 Nisan tarihlerin de Adana'da ki finallerde, son olarak Adana Seyhan Belediye Spor u 3-0 skorla yenenerek şampiyon olan Yenişehir Gençlerbirliği başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.
Böylece İzmir Türkiye finallerine mini kızlar ve küçük kızlar olarak iki takımla finallere katılmaya hak kazanmış oldu.